Охоронні генератори туману Усього 6 товарів

Увага! НОВИНКА

Охоронні генератори туману- це новітні засоби в системах безпеки що покликані запобігти пограбуванням.

Швидкість та ефектність їх роботи не залишить шансів навіть професійним злодіям. Густий туман що швидко заповнить приміщення приховає вітрини з товаром, каси, торгове обладнання, сейфи та створить майже нульову видимість. Такий ефект не просто дезорієнтує і змусить панікувати зловмисника а й убезпечить персонал на охороняємому обєкті. Охоронні генератори туману це засіб безпеки що ідеально підійде для банківських відділень, ювелірних магазинів, пунктів обміну валют, невеличких магазинів з дорогим товаром також для дому а якщо потрібно і для великих супермаркетів, адже швидкість і кількість диму що генерує цей пристрій просто вражає. Також дуже важливим є те що генератор туману споживає мало енергії, в залежності від моделі всьго від 37 до 60 Ватт. Охоронні генератори туману UR FOG мають всі сертифікати відповідності. Рідина для утворення туману випробувана і має заключення про відповідність до стандарів ЄС (протестована та безпечна для життя).

Технічні особливості:

Висока швидкість викиду туману (від 200 до 1800 куб.м в зажності від моделі).

Швидка установка та інтеграція у будь яку систему сигналізації (варіанти роботи: за сигналом охоронної сигналізації; від тривожної кнопки; ручний запуск).

Недорогі змінні контейнери з рідиною для утворення туману які просто замінити.

Мале споживання енергії всього 37-60W  при цьому при відключені живлення 220В система знаходиться у робочому стані ще 60-90 хвилин, є можливість живлення системи від акумулятора 12В і установки її в транспорних засобах.

Можливість запрограмувати викид туману під індивідуалні задачі (обєм приміщення; час викиду туману).Виробник UR Fog Італія
Живлення 220V AC/12V DC